Diskuse

Zde můžete psát vše, co vás napadne. Nápady, připomínky, zážitky apod.

Diskusní téma: volná debata

Pokuta

Tomáš 29.07.2014
Dobrý den,
dlouho jsem nechytal a slyšel jsem, že je v platnosti "novinka", že pokud nezaplatím včas členskou známku, tak při pozdější koupi mně bude účtována ke známce pokuta ve výši 400 ,- Kč. Je to pravda ?

Děkuji za odpověď

Re: Pokuta

Pavel Moravec MO 1 30.07.2014
Dobrý den, každá organizace má pravidla nastavena trošičku jinak. U nás pokuty za pozdější zaplacení členské známky neudělujeme.

Dotaz k Jíleckému potoku

J. Svoboda 17.02.2014
Dobrý den, před blížící se pstruhovou sezónou mám dotaz k jednomu našemu revíru a to Jíleckému potoku. Pstruhařím už léta , ale nemám rád chytání na řekách a specializuju se na malé potoky a říčky. Docela mě láká zajed na zmíněný revír, ale nikde jsem se nedočetl, jak naše organizace na tomto revíru hospodaří, zda tam probíhá vysazování apod. Nemusím chytat velké pstruhy a potočáky beztak pouštím, nechávám si jen duháky to jsou podle mě vodní prasata, ale jde mi o to, jestli se tam dá aspoň něco potahat.Recenze na netu na revír nejsou příznivé. Díky za odpověď.Omlouvám se za chyby nezobrazuje mi to co píši a tak to píšu po paměti a doufám, že tam není moc chyb

Re: Dotaz k Jíleckému potoku

Pavel Moravec MO 1 25.02.2014
Dobrý den, na Jílecký potok vysazujeme každoročně 500 ks ročka potočáka. Jinak zůstává tento potok v režimu přirozeného vývoje obsádky. Žádali jsme JČÚS o vysazování duháka, nicméně zatím tento záměr nebyl přijat. Věříme že vzhledem k menšímu rybářskému tlaku se na tomto revíru vyskytuje pár přírodních ryb, které potěší právě takové rybáře jako jste vy. Přejeme mnoho krásných chvil u této vody.

Re: Re: Dotaz k Jíleckému potoku

František Tobiáš 27.03.2014
Už se jich tam nevyskytuje pár přírodních ryb, ale jen jedna. Loni jednu někdo odnesl:-) Viz Revíry - Spravované revíry - Jílecký potok - Vyhodnocení úlovků. Ale vážně - zrovna nedávno jsem šel kolem a to podle mě není voda na chytání - metrový potůček...

Re: Re: Re: Dotaz k Jíleckému potoku

Karel 21.05.2014
To jsem byl asi já... :) Nebo to možná je už dva roky zpět, nevím.

Chytá se tam skutečně špatně, je to spíš taková turistika, ale jsem fakt rád, že se tam dá smočit vlasec a není to jen chovný úsek. Partie jsou ale různé: louky, vysoký smrkový les, křoví, kopřivy... Některá místa by zasloužila alespoň trochu pročistit od vzrostlých křovin...

Ulovit se dá dle četnosti a mé zkušenosti: potočák, tloušt, okoun.

Hlavně tam ale prosím nesypejte toho zmíněného duháka. Děkuji.

závody na Čertíku

Jinderle 24.09.2013
Dobry de, abych se mohl zucastnit musim byt clenem MO??? Nebo staci rybarsky listek? Diky

Re: závody na Čertíku

Pavel Moravec MO 1 24.09.2013
Dobrý den, účastnit závodu se může kdokoliv - tedy i bez rybářského lístku.

Dotaz

Navy 19.09.2013
Kde zjistím podmínky chytání na rybářských závodech na Čertíku, dne 28.9.2013?
Na kolik prutů se chytá a jsou nějaká omezení? Díky.

Re: Dotaz

Pavel Moravec MO 1 24.09.2013
Podmínky chytání jsou zde https://www.rybaricb.cz/news/zavody-na-certiku/
Chytá se na jeden prut s možností krmítka a na jeden háček. Krmení je zakázáno (kromě krmítka na udici).
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Přidat nový příspěvek