Diskuse

Zde můžete psát vše, co vás napadne. Nápady, připomínky, zážitky apod.

Diskusní téma: volná debata

Re: dobry den

Pavel Moravec MO 1 01.09.2015
Povolenku si může u nás zakoupit každý kdo má rybářský lístek. Ten může získat každý, kdo projde školením a umí číst a psát (píše se test). Věková hranice není pevně stanovena - je to přibližně 6 let.

Brigády

Martin 03.05.2015
A ještě se chci zeptat, zda je možné brigádu odpracovat? Není pro mě problém zaplatit 500 Kč, ale rád bych ji odpracoval. Děkuji za reakci.

Re: Brigády

Pavel Moravec MO 1 06.05.2015
Brigádu je určitě možné odpracovat. Je třeba se domluvit s hospodářem p. Zimandlem - tel. 777 834 153 na konkrétní práci.

Obnovení členství v MO1

Martin 03.05.2015
Dobrý den, chtěl bych si obnovit členství v MO1. Musím znovu absolvovat školení? Jak mám prosím postupovat? Děkuji.

Re: Obnovení členství v MO1

P 06.05.2015
Dobrý den, pokud máte stále rybářský lístek školení absolvovat nemusíte - stačí ho jen prodloužit a přijít k nám pro povolenku. Pokud rybářský lístek nenajdete musíte projít znova školením. To probíhá u nás každý čtvrtek mezi 15:00 a 17:00 hod.

Zarybňování revíru U Hada

Matej 29.04.2015
Dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli bude v letošní sezóně docházet k vysazování ryb na rybníku U Hada, popřípadě jestli a jakou formou o tom budeme informováni.

Děkuji

Re: Zarybňování revíru U Hada

Pavel Moravec MO 1 06.05.2015
Dobrý den,
rybník U Hada byl zarybněn 200 kg kapra v pondělí 4.5.2015. Do revíru Vráto bylo v pondělí 4.5.2015 vysazeno 300 kg kapra.

Vráto a U hada

Jarda 20.04.2015
On už od tohoto roku není Vráteckej rybník svazovy revír??Kam budu chodit na karásky?? a nechcete mi snad tvrdit, že jste tam vysadili nějaké kapry??? Lezu okolo něj každej den a kromě karase jsem tam jinou rybu neviděl. Doufám, že neprodáváte papíry na revíry kde nejsou ryby, ale se současnými poměry co se u nás dějou bych tomu věřil z rybařiny se stala pouze komerce a láska k rybám a chuť pro ryby a revíry něco dělat vymizela.Schválně by mě zajímalo jestli mi odpovíte co jste teda do těch revírů vysadili.

Re: Vráto a U hada

Pavel 21.04.2015
Dobrý den,
Vráto už opravdu není součastí revírů JČÚS. Revír teprve bude zarybněn a toto zarybnění je čistě v kompetenci Výboru naší MO. O nasazení budete včas informování. Tuto lokalitu hodláme využívat především pro děti v našich rybářských kroužcích, kteří zde budou moci pod dozorem vedoucích lovit zdarma.

Čertík

Zdeněk 03.02.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co musím přinést, abych u vaší MO mohl zakoupit povolenku na Čertík a kolik bude stát? Jsem členem MO Dačice. Děkuji za odpověď
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek