Zdravím

Filip Černý 17.03.2013
Předně bych chtěl pochválit vaše nové stránky. Jsou opravdu povedené a docela přehledné. Hlavně jako dobrý nápad beru to, že jsou zde uvěřejněny úlovky dle jednotlivých revírů za rok 2012. Tímto by jste mohli inspirovat i další organizace na jeji stránkách.

Teď bych se rád vyjádřil proč píši do diskuze a zároveň chci upozornit, že jsem členem vaší organizace a nic na tom nehodlám měnit. Samozřejmě jsem si poslechl audiozáznam schůze a nepřeslechl jsem počty vysazených ryb do vašich/našich revírů, ale konkrétně by mě zajímalo co bylo vysazeno do za polsendní léta do rybníku Koh-i-noor a do Dolní nádrže ve Vrátě. Nechci, aby můj příspěvek vypadal nějak negativně moc si vaší práce vážím a vím, že je těžká, ale zároveň mě mrzí dlouhodobý neutěšený stav revíru Koh-i-noor, který si ještě před 10 lety pamatuji jako moc pěkný revír se super zarybněním. Dnes je to hrozný kačák plný bordelu a co si budeme povídat s rybami, je to taky na čtýru. Zároveň se chci zeptat zda by s tímto stavem nešlo něco dělat a zda bude třeba na tento revír i na nádrž ve Vrátě vyhláčená nějaká brigáda ke zlepšení jejich stavu, kdy bych rád a bezpaltně nabídl svoji pomoc. Jinak vám děkuji za vaší práci a naší organizaci zdar.

Přidat nový příspěvek