Diskuse

Zde můžete psát vše, co vás napadne. Nápady, připomínky, zážitky apod.

Diskusní téma: volná debata

Čertik

Bohouš 19.08.2018
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli vydáváte krátkodobé povolenky na rybník Čertik i pro členy jiných organizaci.
Dekuji

Vráto

Jakub 27.06.2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to z vratem kolik se tam tento rok nasazovalo? Predem dekuji za odpoved

Re: Vráto

Sassmannová 03.07.2018
Dobrý den, v letošním roce se zatím nasadilo 200 kg ryb. Zarybňování revíru probíhá celou sezónu

Vráto

Petr 30.05.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli k zakoupení povolenky do Vráta musím být členem vaší organizace. Díky Petr

Re: Vráto

I. Sassmannová 30.05.2018
Dobrý den, k zakoupení povolenky na revír Vráto, musíte být členem naší organizace.

Zarybnění revíru Hliník

Míra 07.05.2018
Dobrý den, rádzeptal, zda-li bude v nejbližší době, zarybněn revír Hliník, popř. jaká ryba a kolik kilo, děkuji s pozdravem Míra. bych se

Re: Zarybnění revíru Hliník

M. Zimandl 24.05.2018
Dobrý den, revír Hliník se zarybňuje každých cca 14 dnů - 200 kg ryb, váha 2-3 kg. Toto bude probíhat celou sezónu.

Bivak

Luboš Němec 11.03.2019
Chtěl bych se zeptat, když budu mit na přenocovani u vody misto brolly bivak,a přijde mně na kontrolu stráž mohu přijit o lístek. Diky

Doba lovu

Filip 27.04.2018
Dobrý den chci se zeptat jaka je prosim aktualni doba lovu na rybniku Hlinik předem dekuji za odpoved

Svoboda

Filip 03.04.2018
Dobrý den, mám dotaz jak je to s V24 a chytáním na klasický smekací naviják se streamerem do 3 cm. V minulosti se to mohlo, po telefonátu na ověrění tohoto pravidla vedoucímu rybářské stráž J. Turičikovy se až nevhodně vyjádřil že ne, ovšem ještě ten den jsem potkal dva rybáře s přívlačovými pruty. Tak by mě zajímalo jak to tedy je. Smí se nebo ne.
Děkuji F. Novák
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek